Ayrılık Sözleri

Ayrılık sözleri sayfamızda birbirinden hüzünlü ayrılık sözleri, kısa ayrılık mesajları ve ayrılığa dair güzel sözler bulabilirsiniz. Ayrılık sözleri sayfamızda en güzel erkeğe ayrılık sözleri, ağlatan ayrılık mesajları uzun ve severek ayrılık mesajları uzun versiyonlarını bulabilirsiniz.

Sizin için seçtiğimiz ayrılık sözlerini aşağıda bulabilirsiniz;

AYRILIK SÖZLERİ

Sevmek güzel fakat tehlikeli bir şey. Sevince güzel bir masala başlıyorsunuz, önce kanınız çekiliyor. Eğer masal iyi biterse şanslısınız lakin kötü biterse kanınız donuyor.


Gittin. Çogum gitti, kaIdı azım. İkiden bir çıkınca bir kaImadıgını ögrendim. Gittin, yarım kaIdım.


Ayrılık acıtacaksa bu kadar canımı, varsın gönlüm hep boş kalsın. Ömür boyu yalnızlık, bir kere salak yerine konulmaktan yeğdir. Yalnız bir kalp kaç kere kırılabilir ki?


Oysa ben senin ömrü uzatan gülüşünü şimdi kimde bulacağım? Bir kelebek gibi, ömründen geçip giden sevgili; en güzel anlarımı yalnızca seninle yaşadım. Şimdi bununla nasıl baş edeceğim?


Sen sadece kendin gitmedin. Senin benden gitmenIe benim yasama sevincim gitti, güIümsemeIerim gitti, insanIara oIan güvenim gitti. Senin beni terk edisin sadece bir gitme degiIdi.


Ne kadar özlesem de sana gel diyemem. Çünkü sen giderken arkandan gitme diye çok sessiz çığlıklar attım ben.


İnsanoğlu daha güzel, daha alımlı, daha zengin biri için sevdiğini terk eder. Dahalar var olan aşkı hiç eder. Peki o zaman bu gidişin arkasından dönmek istemenin nedeni nedir?

Gitmek isteyeni zorla bir gönülde tutamazsın. Bırak gitsin ki meşgul ettiği yürek hanene hak eden bir kişi taşınsın.

KISA AYRILIK SÖZLERİ

Seviyorum demek kolaydır. Zor olan ise yüreğinde yer edineni ömür boyu o yürekte saklamaktır. Ayrılmak kolay olanıdır. Zor olan ise kırmadan gidebilmektir.


Sana çok değer verdim diye yüreğini bulunmaz hint kumaşı kıldın. Artık bende bir değere sahip değilsin. Gidebilirsin.


Ayrılmak iki yüreğin arasında ki köprünün yıkılmasıdır. Ayrılmak gönül dediğin hanenin viraneye dönmesidir. Ayrılmak koskoca bir aşkı güçsüz bir hoş çakala sığdırmaktır. Hoşça kal…


Birini kaybetmek istiyorsanız onu çok sevin yeter.


Bir gün benden şikayet ettiğin ne varsa özleyeceksin.


Vazgeçersin bazen, sevmediğinden değil, yorulduğundan.


Bir hoşçakala sığdırdı beni, yere göğe sığdıramadığım.


Öyle bi öldünki içimde, kıyamette bile dirilemeyeceksin.


Oyun bitti! Sevildiğini gördün, şimdi unutulduğunu izle.


Seni öldüreli bir hayli oldu, çıkma sokaklarıma, geçme evimin önünden. Kalbimin kıyısında değilsin artık. Çok diyar aştın, çok can yaktın. Şimdi yanma vakti sendedir zira ben bugüne dek çok köz topladım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir